Buto interjeras Senamiestyje

Sv. Stepono 22 originalus dydis 17

Pagrindinis šio interjero kūrimo tikslas buvo maksimaliai išnaudoti vietą pagal gyventojų poreikius, jos neperkraunant.

Užsakovas pageidavo sukurti individualų ir paprastą interjerą, panaudojant juodą spalvą, tačiau neužtamsinant erdvės. Daugiausia juodos spalvos parinkta virtuvei į kurią krenta tiesioginė saulės šviesa, bei bute esantiems aksesuarams ir detalėms.

Sv.-Stepono-originalus-dydis-56-1067x1600

 

Virtuvėje esantis stalas išnaudotas platiems įrankių stalčiams bei gamintas mobilus, todėl atitraukus nuo sienos galima susėsti ir aštuoniese. Iš apačios klijuota plautuvė virtuvėje šiek tiek padidina darbo zoną bei paslepia plautuvę taip suteikdama švaros ir vientisumo jausmą bendrai virtuvės ir svetainės zonai.

Sv. Stepono originalus dydis 25

 

Dominuojanti interjero spalva pilka, akcentams parinktos juodos spalvos ir medžio detalės. Buto lubos standartinio aukščio, dėl to stengtasi baldus rinktis vizualiai lengvesnius – pakabinamus arba su metaliniu rėmu.

Miegamajame įrengta darbo zona su nedidele uždara spintele, kuri leidžia paslėpti darbines priemones, o atviros lentynėlės suteikia jaukumo ir lengvumo. Miegamojo lova specialiai pritaikyta esamai erdvei – apačia įgilinta, siekiant padidinti praėjimą, o apačioje sumontuotas LED apšvietimas vakare praplečia erdvę ir jaukiai išryškina grindų spalvą bei raštą.

 

Sv. Stepono 22 originalus dydis 15

 

Sv. Stepono 22 originalus dydis 11

 

Vonios kambaryje norėta maksimaliai paslėpti buities reikmenis, dėl to viskas patogiai sugulė stalčiuose, o skalbyklė pasislėpė spintoje.

Sv. Stepono 22 originalus dydis 63

 

Koridoriaus spinta bei komoda tęsia pilkų atspalvių temą. Pritaikyti pagal buto išplanavimą, baldai pilnai užpildo ir maksimaliai išnaudoja erdvę.

Sv. Stepono originalus dydis 76

 

Sv. Stepono originalus dydis 70

 

Sv. Stepono originalus dydis 82